Screenshot
Screenshot

Real Madrid svladao Bayern: Spektakularan gol oduševio 80 tisuća navijača (VIDEO)

Hrvatsko reprezentativci odigrali su dobro u minimalnoj pobjedi Real Madrida nad Bayernom.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Bayern s 1:0 na MetLife stadionu u New Jerseyju u sklopu International Champions Cupa. Pred nevjerojatnih 80 tisuća gledatelja pogodak odluke zabio je Danilo u 79. minuti susreta i to kakav pogodak!

Nema dvojbe to je bio senzacionalan gol. Danilo je kroz sredinu prošao do nekih 20-ak metara od gola i odapeo iz sve snage, vratar Bayerna Ulreich mogao je samo pogledom ispratiti loptu.

Luka Modrić odigrao je čitavo prvo poluvrijeme, a Mateo Kovačić zaigrao je u nastavku. Hrvatski reprezentativci odigrali su dobru utakmicu, a Real je igrao bez Ronalnda i Benzeme.

Ipak valja spomenuti kako je Bayern u susret izašao bez sedmorice važnih igrača, nije bilo Neuera, Hummelsa, Boatenga, Kimmicha, Robbena, Comana i Lewandowskog, a zanimljivo je kako je ipak bio bolja momčad u prvom dijelu susreta. Real je u nastavku ipak proradio, a Danilo je zabio pobjedonosni pogodak.