Ivo Cagalj/PIXSELL

Pušnikova momčad se ne šali, opet zabila tri gola Ukrajincima

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Nakon što je u prvoj utakmici u gostima svladao ukrajinsku Oleksandriju s 3-0 i u uzvratu je splitski klub dosegao pobjedu, 3-1. Utakmici je nazočilo čak 25 tisuća gledatelja

Hajduk se, sukladno očekivanjima, plasirao u doigravanje za plasman u Europsku ligu, nakon što je u prvoj utakmici u gostima svladao ukrajinsku Oleksandriju s 3-0 i u uzvratu je  splitski klub dosegao pobjedu, 3-1.  Utakmici je nazočilo čak 25 tisuća gledatelja koji su mogli biti zadovoljni viđenim

Ukrajinski predstavnik je prvi poveo, Starenkij je bio strijelac u 13. minuti, no Hajduk je izjednačio sedam minuta kasnije krasnim skokom i udarcem glavom Nižića.

U nastavku je Hajduk nošen navijanjem dodao gas i u 52. minuti oboren je Said pred vratarom ukrajinske momčadi, a siguran strijelac s bijele točke bio je Sušić.

Hajduk je i dalje napadao, to mu se i isplatilo, u 56. minuti sjajno je slobodan udarac izveo opet Sušić, pogodio je, bio je to lijep pogodak. Za konačnih i zasluženih 3-1.