Flickr.com
Flickr.com

Prava golijada: Manchester City demolirao nemoćni Stoke (VIDEO)

Pep je svakako unio u momčad dio svoje magije, City je letio po terenu i malo po malo lomio nemoćni Stoke.

U drugom kolu engleskog Premiershipa Manchester City, španjolskog stratega Pepa Guardiole, stigao je do velike pobjede nad Stokeom. Pep je svakako unio u momčad dio svoje magije, City je letio po terenu i malo po malo lomio nemoćni Stoke.

Mrežu domaćina načeo je Sergio Aguero iz jedanaesterca u 27. minuti, a niti deset minuta kasnije isti je igrač povisio na 2:0. Činilo se kako Stokeu prijeti potop, ali momčad Hughesa se ipak pribrala. Malu šansu, odnosno, nadu domaćinu pružio je Bojan Krkić iz penala početkom drugog poluvremena.

Borba je trajala do kraja utakmice, a onda je City dodao gas. Nolito je u 86. probušio Givena prvi put, a u 95. minuti i drugi put za konačnih 4:1.

Podsjetimo, sinoć je odigrana utakmica između Manchester Uniteda i Southamptona, a slavila je Mourinhova momčad rezultatom 2:0. Junak utakmice bio je Zlatan Ibrahimović koji je bezidejnim gostima zabio dva gola. Uz Ibru, briljirao je najskuplji nogometaš svijeta, Paul Pogba.