Marko Lukunic/PIXSELL

Posvemašnju dosadu golom razbio Junior Fernandes

Autor: Andrija Kačić-Karlin

U utakmici 12. kola Prve hrvatske nogometne lige Dinamo je u gostima u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo s 1-0 (0-0). U najčešće dosadnim nogometnim minutama Dinamo je imao nešto više od igre, a pogodak odluke dogodio se u 77. minuti. Bila je to zgodna akcija u Soudanija i Fernandesa, nakon duplog pasa Fernandes je točno tukao.

U prvome dijelu Slaven Belupo je još nešto i prijetio, Dinamo je izgledao neorganizran i neraspoložen. U nastavku se probudio, no bila je to igra daleko od kvalitetna. Na koncu je odlučila jedna jedina dobra akcija, bila je to akcija vrijedna tri boda.

To kako Dinamo igra daleko je od svih očekivanja i očito je da bugarski trener Petev još uvijek nije posložio konce s ovom pobjedom se ne može baš hvastati.