Pogledajte kako je Hajduk s 1-0 svladao Slaviju u zadnjoj pripremnoj utakmici (VIDEO)

Autor: I.Knežević

Hajduk tako zadovoljno ulazi u novu sezonu, u četvrtak im slijedi prva europska utakmica, na gostovanju kod rumunjskog Iasija, u 2. pretkolu Europske lige.

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu, Hajduk je na Poljudu pred 4 tisuće gledatelja pobijedio Slaviju iz Praga s 1-0. Pobjedu Hajduku donio je Nikola Vlašić golom iz blizine pred kraj prvog poluvremena. Par minuta ranije mogao je zabiti i Tonći Mujan koji je iz blizine loše reagirao i promašio zicer.

Imali su i Česi dobru priliku u prvom dijelu, kada se dobro iskazao na golu Dante Stipica. Hajduk tako zadovoljno ulazi u novu sezonu, u četvrtak im slijedi prva europska utakmica, na gostovanju kod rumunjskog Iasija, u 2. pretkolu Europske lige.

HAJDUK – SLAVIA PRAG 1:0

Hajduk (4-1-4-1): Stipica (od 62. Grbić) – Juranović (od 69. Pejić), Nižić (od 66. Šimić), Ćosić (od 46. Ismajli), Milić (62. Memolla) – Jefferson (od 77. Kalik) – Tudor (od 63. Vojković), Sušić (od 46. T. Bašić), Kožulj (od 46. Maganto), Mujan (od 46. Mastelić, od 82. Erceg) – Vlašić (od 63. Radčenko).

Slavia Prag (4-1-4-1): Berkovec – Holik (od 83. Mikula), Ngadeu, Deli, Boril – Souček – Mihalik (od 51. Mingazov), Hušbauer, Šćuk (od 69. Barak), Zmrhal (od 64. Kenia) – Mešanović (od 74. Van Buren).

Autor:I.Knežević