inter perišić

Pogledajte fantastičan pogodak Perišića u vrlo važnoj, ali neobičnoj pobjedi Intera! (VIDEO)

Perišić je odigrao cijeli susret kao i Marcelo Brozović koji je odigrao sjajnu utakmicu u veznoj liniji, dobro je razigravao i dijelio lopte, ali suigrači mu baš i nisu bili raspoloženi.

Inter je u 12. kolu Serie A u nedjelju slavio protiv slabašnog Crotonea s 3:0, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je postigao vodeći gol i to u 84. minuti. Preostala dva pogotka zabio je Mauro Icardi u 88. minuti iz jedanaesterca i u sudačkoj nadoknadi.

Spomenimo kako je Fiorentina kod kuće remizirala sa Sampdorijom 1:1, a Kalinić i Milić igrali su cijeli susret, dok je Badelj izašao u 71. minuti. Budimir je za Sampdoriju dobio tek sedam minuta.

Fiorentina je kod kuće protiv Sampdorije odigrala 1:1. Hrvoje Milić i Nikola Kalinić odigrali su cijeli susret za Fiorentinu, dok je Milan Badelj izašao iz igre u 71. minuti.

U posljednjoj utakmici kola Roma je pobijedila Bolognu s 3:0, a hat-trick je postigao Mohamed Salah.

Podsjetimo još da je u ranijem susretu Juventus slavio kod Chieva s 2:1, a Mario Mandžukić zabio je za vodstvo u 53. minuti.