stipe perica

Perica zabio za Udinese, Ivan Jurić bez milosti prema bivšem klubu (VIDEO)

Spomenimo i kako Jurićeva Genoa nakon dva kola ima maksimalni broj bodova kao i Juventus, Sampdoria i Sassuolo.

Hrvatski napadač Stipe Perica zabio je za Udinese u domaćoj pobjedu protiv Empolija u 2. kolu talijanske Serie A. Stipe je zabio u petoj minuti sudačke nadoknade i time potvrdio pobjedu svoje momčadi. Napadač je ušao u 64. minuti, a njegov suigrač, bivši Hajdukovac, Andrija Balić, proveo je čitav susret na klupi Udinesea. Vodeći gol zabio je već u trećoj minuti Felipe.

U pobjedi Fiorentine nad Chievom 1:0 sudjelovali su Hrvoje Milić i Nikola Kalinić, dok je Milan Badelj ušao u 8. minuti zbog ozljede Vecina. Jedini gol na utakmici zabio je Sanchez u 28. minuti.
Inter je na svojemu terenu odigrao tek 1:1 s Palermom, za goste je zabio Rispoli u 48. minuti, a izjednačio je Icardi u 72. minuti. U mršavom remiju sudjelovali su Josip Posavec koji je branio za Palermo, Perišić je s druge strane igrao do 68. minute, dok su Jajalo i Brozović presjedili svatko na svojoj klupi cijelu utakmicu.

Ante Budimir sudjelovao je u domaćoj pobjedi svoje Sampdorije protiv Atalante, završilo je 2:1, a Ante je igrao od 74. minute.

Genoa, hrvatskog stratega Ivana Jurića, slavila je na gostovanju protiv Crotonea 3:1, a zanimljivo je kako je to baš klub kojeg je Jurić prošle sezone uveo u Serie A. Spomenimo i kako Jurićeva Genoa nakon dva kola ima maksimalni broj bodova kao i Juventus, Sampdoria i Sassuolo.