bez-naslova

Payet spasio West Ham golom u stilu Maradone, Conteove promijene donijele pobjedu Chelseaju (VIDEO)

M'borough je prvi poveo u 51. minuti preko Stuanija, ali Čekičari su brzo odgovorili i to fantastičnim golom Payeta u 57. minuti.

U sedmom kolu Premiershipa Chelsea je slavio protiv Hull Cityja i prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Conte je obavio kratki ‘kirurški’ zahvat na momčadi i odstranio Branislava Ivanovića i Cesca Fabregasa iz momčadi, a uveo je Mosesa i Alonsa. Ipak pobjedu Chelseaju donio je standardni član postave, Diego Costa koji je asistirao za prvi gol i postigao drugi.

U 58. minuti Costa je pogodio vratnicu, ali tri minute kasnije asistirao je Willianu za 1:0. Konačnih 2:0 postavio je u 67. minuti kada je naletio na odbijanac Nemanje Matića.

Do prvih bodova nakon četiri poraza stigao je Bilićev West Ham. Iako se ova utakmica protiv Middlesborougha ne može okarakterizirati kao uspješna jer se West Ham opet morao vaditi i remi je jedva osiguran, Čekičari barem nisu upisali poraz i time je Bilić prolongirao svoj ostanak na klupi. Loše je krenulo za Slavenovu momčad, već u sedmoj minuti morao je mijenjati Byrama koji se ozlijedio, a zamijenio ga je Arbeloa.

M’borough je prvi poveo u 51. minuti preko Stuanija, ali Čekičari su brzo odgovorili i to fantastičnim golom Payeta u 57. minuti. U stilu Maradone prešao je polovicu igrača Middlesborougha i na koncu sa stilom zabio. Kouyate je 11 minuta kasnije zabio, ali sudac je poništio pogodak za West Ham.

Watford i Bournemouth odigrali su remi, 2:2. Zabio je Wilson u 31. minuti za goste, Deeney je u 50. vratio Watford u život, potom King zabija u 62. minuti, Isaac Success zabija na kraju za konačnih 2:2.

Sunderland i WBA odigrali su 1:1, Chadli je u 35. zabio za vodstvo gostiju, ali Sunderland se vratio preko Van Aanholta u 83. minuti.