Twitter
Twitter

Niko Kranjčar demolirao protivnike fantastičnim driblingom i pogotkom! (VIDEO)

Bio je to vrhunski, majstoriski potez Kranjčara koji je primio loptu izvan šesnaesterca i s njoj se sjurio u kazneni prostor po desnoj strani...

Niko Kranjčar nastavio je s dobrim igrama u Rangersu, zabio je svoj prvenstveni prvijenac i to kakav. Nekadašnji hrvatski reprezentativac zabio je u 33. minuti zabio je prvi gol u utakmici protiv Patrick Thislea, a završilo je 2:0.

Bio je to vrhunski, majstoriski potez Kranjčara koji je primio loptu izvan šesnaesterca i s njoj se sjurio u kazneni prostor po desnoj strani. Obrana je zalegla nakon odličnih driblinga, a onda je Niko uputio snažan udarac u bliži kut vratara.

Rangersi su do kraja poluvremena riješili utakmicu pogotkom Hallidaya, a trenutno su peti sa sedam bodova zaostatka za Celticom.