Goran Stanzl/PIXSELL

Niko Kovač do boda u zadnjim sekundama uz pomoć Ante Rebića

Autor: Andrija Kačić-Karlin

U utakmici frankfurtskog Eintrachta i berlinske Herthe palo šest golova - 3-3

Sjajna je utakmica bila frankfurtskog Eintrachta i berlinske Herthe koja je naposljetku završila 3-3. Eintracht kojeg vodi Niko Kovač do boda je došao u zadnjim minutama.

Hertha je došla U vodstvo preko najstrože kazne, koju je u 19. minuti realizirao Vedad Ibišević. Nakon što je Eintracht preokrenuo preko golova Fabiana i Meiera, nastavio se Niz bosanskohercegovačkog reprezentativca. Prvo je u 58. minuti pogodio za 2-2, a sedam minuta kasnije asistirao Essweinu za novo vodstvo gostiju iz Berlina. Bod Kovaču spasio je Hector u drugoj minuti sudačke nadoknade, na asistenciju našeg Ante Rebića.

Ostali rezultati 5. kola: Augsburg – Darmstadt 1-0, HSV – Bayern 0-1, Mainz – Bayer Leverkusen 2-3.

Autor:Andrija Kačić-Karlin