Facebook: Hoffenheim

NEVJEROJATAN DAN ANDREJA KRAMARIĆA: Upisao tri asistencije i polomio protivnike driblingom (VIDEO)

Hoffenheim je zaostajao tri pogotka, a na koncu su izvukli remi 4:4. Kramarić je odigrao možda i najvažniju ulogu večeri, upisao je tri asistencije.

Hrvatski reprezentativac odigrao je nevjerojatnu partiju u povijesnom preokretu Hoffenheima na gostovanju kod Mainza u 2. kolu Bundeslige. Hoffenheim je zaostajao tri pogotka, a na koncu su izvukli remi 4:4. Kramarić je odigrao možda i najvažniju ulogu večeri, upisao je tri asistencije.

Mainz je u 27. minuti vodio s 3:0 zahvaljujući golovima De Blasisa u 3′ i 23′ i jednom pogotku Cordobe u 27′. U 39. minuti Kramarić po prvi puta asistira za Wagnera. Na poluvrijeme se ipak odlazi s tri gola prednosti je je Oztunali zabio za Mainz. Domaćin je držao vodstvo sve do 71. minute kada je na scenu opet stupio Kramarić.

Na lijevoj strani šesnaesterca sjajnim je lažnjakom prevario dvojicu, ubacio lijevicom pred vrata za Utha koji poentira. Isti je igrač zabio minutu i pol  kasnije udarcem s 20-ak metara.

U 84. minuti Kramarić ponovo asistira, iako ovoga puta uz malo sreće. Nakon kornera pokušao je doći na udarac, ali obrana Mainza ušla je u blok, lopta se odbila od Kramarića i došla do Szalaja koji gađa za 4:4.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Werder je na svom stadionu izgubio od Augsburga s 2:1 te se momčad iz Bremena učvrstila na začelju.