Screenshot Youtube

Mandžukić zabio za Juventus u 2-1 pobjedi protiv Chieva

Genoa našeg trenera Ivana Jurića na domaćem terenu igrala je 1-1 s Udineseom...

Nogometaši Juventusa u 12. kolu talijanske Serie A pobijedili su gostima Chievo s 2-1 (1-0). Prvi pogodak za Juventus u 53. minuti zabio je Mandžukić, fino ga je pronašao Cuadrado i hrvatski reprezentativac je bez problema poslao loptu u mrežu za vodstvo 1-0. Chievo je izjednačio u 66. minuti pogotkom Pellisiera, a pobjdonosni zgoditak za Juventus postigao je Pjanić u 75. minuti.
Genoa našeg trenera Ivana Jurića na domaćem terenu igrala je 1-1 s Udineseom.
Ostali rezultati 12. kola: Pescara – Empoli 0-4, Palermo – Milan 1-2, Sassuolo – Atalanta 0-3. Poredak: Juventus 30, Milan 25, Roma 23, Lazio i Atalanta 22

Autor:Andrija Kačić Karlin