Facebook: Stipe Perica (Official)

Magični Stipe Perica srušio Milan, Totti još jednom pokazao koliko znači Romi (VIDEO)

Perica je u igru ušao tek u 60. minuti kao zamjena za Thereaua, a dvije minute prije isteka regularnog vremena zabio je nakon centaršuta Agyemang-Badua s desne strane te uz malu pomoć Abatea od kojeg se lopta odbila.

Mladi hrvatski reprezentativac Stipe Perica postigao je pobjedonosni pogodak u 88. minuti za svoj Udinese i osigurao veliku pobjedu protiv Milana na San Siri. Perica je u igru ušao tek u 60. minuti kao zamjena za Thereaua, a dvije minute prije isteka regularnog vremena zabio je nakon centaršuta Agyemang-Badua s desne strane te uz malu pomoć Abatea od kojeg se lopta odbila. Perica je sjajnim volejem matirao nemoćnog vratara Donnarummu.

Andrija Balić odgledao je dvoboj s klupe Udinesea, a s druge strane Mario Pašalić također nije ulazi za Rossonere.

Lazio je nekako došao do boda na gostovanju kod neugodnog Chieva. Domaćin je poveo u 52. minuti preko Gamberinija, a tri minute kasnije izjednačio je De Vrij. Hrvatski reprezentativni vratar Vargić bio je na klupi ako pričuva.

Genoa i Fiorentina nisu ogirale nedjeljni dvoboj do kraja. Sudac Banti odlučio je prekinuti utakmicu zbog jakog nevremena praćenog kišom. Nakon 45-minutnog čekanja utkamica je odgođena, a rezultat u tom trenutku bio je 0:0.

Kiša je prekinula i dvoboj Rome i Sampdorije na rimskom Olimpijskom stadionu. Nakon stanke od kojih 90 minuta utakmica je ipak nastavljena. Sampodoria je nakon prvih 45. minuta imala rezultat od 2:1, ali u nastavku je Roma na krilima Tottija došla do vrijedne pobjede.

Luciano Spaletti uveo je legendarnog ‘Il capitana’, a on je pokazao zašto i dalje uživa status božanstva u klubu. Prvo je izmislio asistenciju za Džeku, a u sudačkoj nadoknadi hladnokrvno je zabio s bijele točke za konačnih 3:2.

Prvi gol postigao je Salah za Romu u 8. minuti, Murel je zabio u 18′, a Quagliarella u 41′. Džeko poravnava i na koncu Totti preokreće.

by JohnSmith_CR7

Ante Budimir je u 62. minuti zamijenio strijelca Muriela u dresu Sampdorije, no nije se pretjerano iskazao.