Facebook: Hoffenheim

Kramarić opet briljirao u pobjedi Hoffenheima, mladi Čolak zabio dva komada, Bayern kiksao kod kuće

Andrej Kramarić brljirirao je u pobjedi Hoffenheima nad Ingolstadtom. Krama je asistirao za prvi pogodak Sandru Wagneru u 12. minuti.

U šestom kolu Bundeslige Bayern je kod kuće kiksao protiv Kolna, Kramarić je briljirao u pobjedi Hoffenheima nad Ingolstadtom, Vedad Ibišević donio je Herthi drugo mjesto na ljestvici.

Hertha je svladala HSV dvama golovima BiH reprezentativca Ibiševića u 29. i 70. minuti. Alen Halilović ušao je u 60. minuti, ali nije uspio popraviti sveopći dojam Hamburga. Vedo je izašao u 87. minuti uz ovacije publike.

Bayern je na svom terenu prosuo bodove protiv Kolna. Joshua Kimmich, jedan od ponajboljih igrača Bayerna pod Ancelottijevom palicom, zabio je svoj peti gol ove sezone. Ipak, Modeste je uspio poravnati u 64. minuti i tako Bayernu priuštila drugi nepovoljan rezultat ovoga tjedna. Prvo je bio u Ligi prvaka kada ih je šokirao Atletico.

Andrej Kramarić brljirirao je u pobjedi Hoffenheima nad Ingolstadtom. Krama je asistirao za prvi pogodak Sandru Wagneru u 12. minuti. Drugi gol zabio je Demirbay u 35. minuti, dok je na 2:1 smanjio Hinterseer u 90. minuti iz penala. Kramarić je odradio cijeli susret.

Darmstatd je remizirao s Werderom, a svoj prvijenac za domaćina zabio je mladi hrvatsko napadač kojeg je ljetos Arsene Wenger htio u Arsenalu. Antonio Čolak. Zabio je u 19. minuti, a Werder je preokrenuo u nastavku golovima Sanea i Gnabryja u 51. i 67. minuti. Na koncu je Čolak ponovo zabio u 73. minuti za 2:2.

Freiburg je poveo protiv Kovačeva Eintrachta s 1:o u četvrtoj minuti preko Grifa i tako je ostalo do kraja susreta.