Kovač nastavlja sa sjajnim rezultatima, Kramarićev Hoffenheim ‘kiksao’ protiv zadnje momčadi lige

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Frankfurtski Enitracht je napravio preokret u utakmici koja je digla publiku na noge. Naime, Kovačeva momčad pobjedonosni pogodak postigla je u nadoknadi vremena.

Njemački nogometni prvoligaš Eintracht, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, pobijedio je na gostovanju Werder 2-1 u susretu 11. kola Bundeslige. Frankfurtski Enitracht je napravio preokret u utakmici koja je digla publiku na noge. Naime, Kovačeva momčad pobjedonosni pogodak postigla je u nadoknadi vremena. Werder je stigao do vodstva u 38. minuti golom Floriana Grillitscha i prednost je držao sve do 52. minute kada je izjednačio Alexander Meier. Potom je Barkok zabio gol u trenucima dok je sudac gledao na sat da bi označio kraj utakmice.

U drugom nedjeljnom susretu Hoffenheim i HSV su odigrali 2-2. Gosti su vodili 1-0, Hoffenheim je potom okrenuo rezultat, no HSV je ipak iščupao bod. Golove za Hoffenheim sastav zabili su Sandro Wagner (45+1) i Steven Zuber (49), a za HSV Filip Kostić (28) i Nicolai Mueller (61). Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je za Hoffenheim do 78. minute.

Poredak: RB Leipzig 27, Bayern 24, Borussija Dortmund, Koln, Hoffenheim, Hertha i Eintracht 21 bod…