Izvor: Liverpoolfc.com

Klopp nadmudrio Pochettina u utakmici s pričuvnim postavama

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Liverpool je poveo već u 9. minuti pogotkom Sturridgea, u 64. na 2-0 povisio je isti igrač u 64. minuti, smanjio je Jansssen

U utakmici osmine finala engleskog Liga kupa Liverpool je pobijedio Tottenham Hotspur s 2-1 na Anfield Roadu. Valja odmah s početka istaći da su obje momčadi igrale praktički u nestandardnim sastavima, s puno mladih igrača.

Liverpool je poveo već u 9. minuti pogotkom Sturridgea, u 64. na 2-0 povisio je isti igrač u 64. minuti. No, Tottenham se vratio u utakmicu, iz jedanaesterca je smanjio Janssen u 76. minuti. Tottenham je zaigrao na sve ili ništa, nije uspio izjednačiti. Dejan Lovren odgledao je cijeli susret s klupe za pričuve.

Ostali rezultati osmine finale engleskog Liga kupa: Arsenal – Reading 2-0, Bristol City – Hull City 1-2, Leeds – Norwich 1-1, Newcastle – Preston 6-0.