Gabriele Maltinti

Kalinić zabio već u prvoj utakmici: Juventus spasilo pojačanje od 90 milijuna eura! (VIDEO)

Od četvorice hrvatskih reprezentativaca nastupala su trojica. Kalinić i Badelj igrali su za Viole, a Mandžukić za Juve.

U prvom kolu nove sezone Serie A talijanski prvak Juventus, naših Pjece i Mandžukića svladao je Kalinićevu i Badeljevu Fiorentinu na domaćem terenu, rezultatom 2:1. Od četvorice hrvatskih reprezentativaca nastupala su trojica. Kalinić i Badelj igrali su za Viole, a Mandžukić je zamijenjen junakom utakmice Higuainom. Pjaca je utakmicu presjedio na klupi ‘Stare dame’.

Kalinić i Badelj igrali su od prve minute, a baš je Kalinić zabio za izjednačenje Fiorentine u 70. minuti na asistenciju slovenca Iličića. Prije njega za vodstvo Juvea zabio je Khedira, a konačnih 2:1 za domaćina postavio je Gonzalo Higuain koji je ušao kao zamjena za Mandžukića.

Milan Badelj igrao je do 65. minuta kada ga umjesto njega ušao Sanchez.