Facebook.: Fiorentina: Photo: Gabriele Maltinti

Kalinić zabio dva gola u pobjedi Fiorentine, Brozović pocrvenio, Inter svladao Southampton (VIDEO)

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Nikola Kalinić postigao je dva pogotka za svoju Fiorentinu u pobjedi u gostima protiv Libereca 3-1.

Igrano je 3. kolo u skupinama nogometne Europske lige, jedan naš reprezentativac imao je ključnu ulogu za svoj klub. Nikola Kalinić postigao je dva pogotka za svoju Fiorentinu u pobjedi u gostima protiv Libereca 3-1. Golove je “Kale” postigaou 8. i 23. minuti, još jedan gol za “viole” dao je Babacar. U drugoj utakmici te I skupine Karabeg je pobijedio PAOK 2.0. Na ljestvici vodi Fiorentina sa 7, Karabeg i PAOK imaju 4 boda, Liberec 1.

Inter je u okviru skupine K pobijedio Southampton sa 1-0, zgoditak odluke djelo je Candreve a naš brozović istkao se po nervozi, dobio je najprij ećuti, te potom i drugi žuti, crvnei karton u 77. minuti. U drugoj utakmici ove skupne raška Sparta je s 1-0 pobijedila Hapoel Beer Sheevu. Vodi Sparta sa 6 bodova, Sparta i Inter imaju 4, Liberec 1 bod.