Juventus u izravnom dvoboju za prvo mjesto srušio Napoli golom u 88. minuti (VIDEO)

Autor: I.K./Hina

Prvak Juventus tek je u 24. kolu po prvi puta preuzeo vodstvo u ovoj sezoni s 57 bodova, dok je Napoli sada drugi s 56 bodova. Roma je treća s 47, a Fiorentina četvrta s 46 bodova.

U derbiju vodećih momčadi Serie A Juventus je u Torinu pobijedio Napoli s 1-0 i preuzeo vodstvo na ljestvici.

Pogodak odluke postigao Simone Zaza u 88. minuti kada je njegov udarac iz daljine pogodio nekoga iz obrane Napolija i prevario vratara Reinu. Derbi je protekao u grčevitoj borbi, bez previše ljepote u igri, a Juve je do pobjede došao sretnim pogotkom igrača koji je bio na izlaznim vratima iz kluba.

Mario Mandžukić zbog ozljede nije bio u sastavu Juventusa, ali su ga kamere snimile kako slavi pogodak na tribinama, dok je Ivan Strinić bio na klupi Napolija.