Miranda Cikotic/PIXSELL

Hajduk uvjerljiv protiv Slaven Belupa

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Splitski sastav je na svom Poljudu pobijedio koprivnički Slaven-Belupo s čak 4-0 (1-0). naizgled uvjerljiva pobjeda Hajduka osigurana je tek u zadnjem dijelu utakmice...

U dvoboju 9. kola Prve hrvatske nogometne lige Hajduk je na svom Poljudu pobijedio koprivnički Slaven-Belupo s čak 4-0 (1-0). naizgled uvjerljiva pobjeda Hajduka osigurana je tek u zadnjem dijelu utakmice, nije naodmet reći da su gosti bili relativno ravnopravni do dvadesetak minuta prije kraja.

Hajduk je, inače, poveo u 37. minuti, strijelac je bio Said. Imao je potom gost dvije prigode za izjednačenje, nije ih iskoristio i kazna je stigla u 71. minuti, strijelac je iznova bio Said. Sad je Slaven Belupo zaigrao na sve ili ništa i primio predkraj utakmice još dva pogotka, Erceg (74) i Futacs (88).

U drugoj utakmici subotnjeg programa 9. kola Istra 1961 pobijedila je zaprešićki Inter s 4-1 (3-0)