(FOTO) OTIŠAO USRED UTAKMICE: Zabio golove za pobjedu pa odjurio u rodilište

Nije se stigao ni presvući

Ryan Colclough krilni je napadač engleskog trećeligaša Wigana, koji nikad u životu neće postići onakav hat-trick kakav mu se dogodio 21. studenog.

Naime, 22-godišnjak u sudačkoj je nadoknadi prvog poluvremena zabio gol za 2:0, nakon toga je otišao sa suigračima u svaličionicu gdje je saznao da mu je supruzi pukao vodenjak. Ona je hitno prevezena u rodilište, a Ryan se vratio na travnjak.

U 53. minuti on je zabio svoj drugi gol i riješio utakmicu. Nakon toga je tražio trenera da ga zamijeni jer nije više mogao čekati ni sekunde. Odjurio je s terena, uzeo ključeve od auta i u ful opremi otišao u rodilište.

Imao je sreće i stigao je taman na porod, a ubrzo je u bolnicu stigao i predsjednik kluba David Sharpe koji ga je fotografirao sa sinčićem u naručju. Ubrzo je fotografija osvanula na Twitteru uz čestitku Sharpea.

“Izašao je čim je zabio drugi gol jer mu glava jednostavno više nije bila na travnjaku. I mi smo samo ljudi i ima nas svakakvih. Netko bi igrao do kraja, netko bi ostao u svlačionici, ali on je samo želio biti uz svoju suprugu”, kazao je pomoćni trener Leam Richardson.

Ryan se svojim pratiteljima obratio na Twitteru.

“Drago mi je što sam rođenje svog drugog sina obilježio s dva gola i pobjedom. On je postao moj hat-trick. Zahvaljujem na svim vašim porukama”, napisao je Ryan.