Screenhsot Twitter

(FOTO) NEOBIČNA SCENA S UTAKMICE EVERTONA I CITYJA: Pogledajte dobro u ove fotografije i iznenadit ćete se!

Wayne Rooney morao se od samog starta utakmice suočavati sa silnim zvižducima i uvredama koje su stizala s tribina.

Manchester City se nekako izvukao protiv Evertona na svojem terenu u utakmici drugog kola i odigrao 1:1. Everton je poveo u 35. minuti preko Waynea Rooneyja, kojem je to bio dvjestoti pogodak u Premier ligi. Nedostaje mu još 60 golova kako bi stigao legendarnog Alana Shearera.

City je cijelo drugo poluvrijeme morao igrati bez Kylea Walkera koji je zaradio isključenje u 44. minuti nakon što je u razmaku od dvije minute dobio dva žuta. Ipak, u samom finišu utakmice u 82. minuti Sterling zabija za 1:1.

Ipak, jedan detalj na utakmici posebno je zanimljiv. Wayne Rooney morao se od samog starta utakmice suočavati sa silnim zvižducima i uvredama koje su stizala s tribina. Navijači Cityja ne vole Rooneyja jer im je robusni Englez godinama zabijao golove u dresu najvećeg rivala Uniteda. Rooney im je zabio svoj 50., 150 i sada 200. gol u Premiershipu.

No, taj zanimljiv podatak popratila je i zanimljiva fotografija. Prije četiri godine Rooney im je zabio u dresu Uniteda onaj čuveni gol škaricama, a engleski mediji složili su zanimljivu uspredbu. Spojili su dvije fotografije koje prikazuju trojicu istih navijača Cityja od priječetiri godine i s posljednje utakmice kako gledaju Rooneyjevu proslavu pogotka.