Wikipedia

Chelsea se poigrao s Leicesterom

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Zarana je Chelsea poveo, već u 7. minuti pogotkom Diega Coste.

U prvoj utakmici 8. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na svom Stamford bridgeu bez većih problema svladao aktualnog prvaka, Leicester s 3-0 (2-0). S obzirom koju je krizu Chelsea proživljavao posljednjih nekoliko tjedana ovaj rezultat se može svrstati pod nazivnik – iznenađujuć.

Zarana je Chelsea poveo, već u 7. minuti pogotkom Diega Coste. Leicester se morao otvoriti, zaigrati riskantnije i to mu nije išlo u prilog, već u 33. minuti bilo je 2-0 za domaćine, pogodak je dao Hazard.

U nastavku je Leicester zaigrao nešto bolje, no osim jedne vratnice nije stvorio baš seriju prigoda, Chelsea je čćekao svoj trenutak da zaključi utakmicu, dogodio se u 90. minuti, za 3-0 zabio je Moses.

Autor:Andrija Kačić-Karlin