lovren nokaut

Chelsea pobjedio Liverpool: Lovrena nokautirao vratar, Fabregas divljačkim startom ‘slomio’ protivnika (VIDEO)

Utakmicu su obilježili Fabregas i vratar Liverpoola koji je nokautirao Dejana Lovrena.

Chelsea je pobijedio Liverpool s 1:0 na prijateljskom turniru International Champions Cupu, istom onom na kojem je PSG pobijedio Real Madrid. Jedini pogodak na utakmici zabio je stoper Gary Cahill u 10. minuti utakmice. Fabregas je nabacio iz kornera ravno na glavu Cahilla koji je u petercu nadskočio Marka Grujića i zabio za pobjedonosni pogodak.

No, utakmicu su obilježila dva incidenta. Prvi je onaj u 58. minuti kada je nastradao Dejan Lovren kojeg je nakon slobodnog udarca Chelseaja nokautirao baš vratar Liverpoola. Lovren je primio nezgodan udarac šakom u glavu i ostao ležati na travnjaku neko vrijeme. Zbog toga je morao i izaći iz igre u 64. minuti.

Ipak to nije bio najružniji trenutak utakmice, u 71. minuti Fabregas je brutalno startao na gležanj Klavanu i opravdano dobio crveni karton.