Facebook
Facebook

Burnley izludio Mourinha i Manchester, City potopio WBA, Leicester i Spursi podijelili bodove

Autor: A.K.K.

Nije nedostajalo iznenađenje u 10. kolu engleske Premier lige – za početak Manchester United odigrao je bez golova protiv Burnleya na svom Old Traffordu. Mourinhova momčad dominirala je terenom, Pogba je odigrao solidnu utakmicu i hranio je napadače kvalitetnim dugim loptama i malonogometnim minijaturama, ali vratar Burnleyja, Heaton, bio je nepremostiva prepreka. Čovjek je obranio nekoliko stopostotnih prilika Manchesteru i doveo svoju momčad do vrijednog boda. Spomenimo kako je Mourinho morao preseliti na tribine na poluvremenu vjerojatno zbog prigovaranja sucu Clattenburgu, koji je odradio fantastičnu utakmicu. Isto tako sredinom drugog dijela Ander Herrera dobio je drugi žuti zbog neorpeznog starta na protivnika.

Nadalje, Middlesbrough je s 2-0 pobijedio Bornemouth, strijelci su bili Ramirez i Downing, a Watford je s 1-0 nadvisio Hull City, autogolom Dowsona.. Lanjski prvak i doprvak odigrali su neodlučeno, Tottenham i Leicester su u Londonu ostali na 1-1, u 44. Janssen je doveo Tottenham u vodstvo, izjednačio je Musa u 48. minuti.

Manchester City superiorno je odigrao kod West Bronwich Albiona, pobjedivši s 4-0, dva gola u prvom dijelu dao je Aguero, dva u drugom Gundogan.