thomas delaney

Borussia dva puta stizala Real, Kopenhagenov igrač zabio ‘eurogol’ (VIDEO)

Kopenhagen je s uvjerljivih 4:0 pobijedio kod kuće Club Brugge, a Danci su na toj utakmici promašili i kazneni udarac. No, svakako valja istaknuti i pogodak danske momčadi koji može konkurirati za gol godine.

U skupini H Juventus je razmontirao Dinamo na Maksimiru s 4:0, a u drugom dvoboju te skupine Sevilla je potukla Lyon s 1:0, zabio je Ben Yedder.

Utakmica koju su svi s nestrpljenjem iščekivali, ona između Real Madrida i Borussije Dortmund u skupini F, završila je remijem 2:2, nakon što je Real dva puta vodio. U 17. minuti C. Ronaldo zabija nakon sjajne akcije, a Borussija poravnava autogolom stopera Varanea i kardinalne greške vratara Navasa pretkraj poluvremena.

Mladi stoper iskupio se za autogol pogotkom nakon Benzemina odbijanca koji je završio na gredi, a tri minute prije kraja susreta Schurrle gađa u rašlje za konačnih 2:2. Kod Reala Modrić je odigrao cijeli susret, a Kovačić je ušao u 69. minuti. U istoj skupini Sporting je slavio u Lisabonu protiv Legije s 2:0.

Skupina E bila je posebno zanimljiva. Bayer je poveo pogotkom Meksikanca Javiera Hernandeza u 73. minuti, a Monaco izjednačio u sudačkoj nadoknadi preko Poljaka Kamila Glika. Danije Subašić je cijelu utakmcu na vratima Monaca. Tottenham je slavio zahvaljujući pogotku Južnokorejanca Min Sona iz 71. minute koji je bio dovoljan za pobjedu kod CSKA u Moskvi.

U skupini G Leicester je došao i do druge pobjede svladavši na svom stadionu Porto s 1:0, a jedini strijelac je bio Slimani u 25. minuti. Kopenhagen je s uvjerljivih 4:0 pobijedio kod kuće Club Brugge, a Danci su na toj utakmici promašili i kazneni udarac. No, svakako valja istaknuti i pogodak danske momčadi koji može konkurirati za gol godine. Thomas Delaney opalio je 30-ak metara i zabio za 2:0.