Bilićev West Ham gubio 2-0, pa izvukao bod, Man United poražen kod Sunderlanda (VIDEO)

Autor: I.K./Hina

'Sveci' nastavljaju marširati, u gostima su dobili Swansea 1-0 golom Shanea Longa u 69. minuti. I tako Southampton ima niz od pet pobjeda i jednog remija, i to bez primljenog gola.

U 26. kolu engleskog Premiershipa u subotu je Sunderland, koji se bori za opstanak, pobijedio kod kuće Manchester United sa 2-1, dok je Bilićev West Ham protiv Norwicha odigrao 2-2.

Sunderland je odlično krenuo i već u 3. minuti Wahbi Khazri je matirao De Geu. Domaćini su u 27. minuti oštećeni za očiti penal nakon što je veznjak Uniteda Schneiderlin igrao rukom u šesnaestercu.

United je do izjednačenja stigao u 39. minuti pogotkom Anthonyja Martiala. Iako je vratar David De Gea u par navrata odličnim obranama sačuvao svoju mrežu, u 82. minuti postao je tragiča, jer je zbog njegove loše reakcije Sunderland stigao do pobjede.

Bilićev West Ham gubio je protiv Norwicha 0-2 golovima Roberta Bradyja (54) i  Wesleyja Hoolahana (65), ali je u zadnjih petnaestak minuta došao do poravnanja, i to u razmaku od dvije minute, a strijelci su bili Dimitri Payet (74) i Mark Noble (76).

“Sveci” nastavljaju marširati, u gostima su dobili Swansea 1-0 golom Shanea Longa u 69. minuti. I tako Southampton ima niz od pet pobjeda i jednog remija, i to  bez primljenog gola.

Večeras Chelsea dočekuje Newcastle. U nedjelju su na rasporedu dva važna dvoboja za vrh ljestvice, Arsenal dočekuje vodeći Leicester, a Manchester City ugošćuje Tottenham, dok posljednjeplasirana Aston Villa na svom terenu igra protiv Liverpoola.