Petar Glebov/PIXSELL

Bilić s West Hamom izgubio 2-1 u zadnje dvije minute i poražen protiv Tottenhama

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Harry Kane je napravio čudo, u zadnjoj i predzadnjoj minuti postigao je dva gola i odveo Tottenham do velike pobjede, a Slavena Bilića i njegove igrače bacio u očaj.

Dvaput je West Ham vodio protiv Tottenhema i opet izgubio utakmicu – 2-3 (1-0). U dvoboju 12. kola Premier lige momčad Slavena Bilića propustila je ostvariti povoljan rezultat iako mu je bila nadomak. Antonio je u 24. minuti doveo West Ham u vodstvo, u 51. minuti izjednačio je Wilkins. Opet je West Ham poveo, pogodak je postigao Lanzini, da bi Harry Kane pripravio čudo, u zadnjoj i predzadnjoj minuti postigao je dva gola i odveo Tottenham do velike pobjede, a Slavena Bilića i njegove igrače bacio u očaj.

Tottenham je ovom pobjedom prekinuo niz od četiri uzastopna remija i s 24 boda stigao do pete pozicije, s čak pet bodova prednosti nad Manchester Unitedom, dok je West Ham na rubu zone ispadanja, sa 11 bodova iz 12 susreta.

Ostali rezultati 12. kola: Crystal Palace – Manchester City 1-2, Everton – Swansea 1-1, Southampton – Liverpool 0-0, Stoke – Bornemouth 0-1, Sunderland – Hull 3-0. Poredak: Liverpool i Manchester City 27, Chelsea i Arsenal 25, Tottenham 24…