Facebook/WHUFC

Bilić jedva iščupao bodove protiv neugodnog Bournemoutha (VIDEO)

U prvoj ligaškoj utakmici na Olimpijskom stadionu, Čekičari su se svojski mučili, ali na koncu ipak svladali goste s minimalnih 1:o.

U posljednjoj utakmici drugog kola Premiershipa, na teren su istrčali West Ham, našeg Slavena Bilića i Bournemouth. U prvoj ligaškoj utakmici na Olimpijskom stadionu, Čekičari su se svojski mučili, ali na koncu ipak svladali goste s minimalnih 1:o.

Jedini gol zabio je Michail Antonio u 85. minuti nakon sjajnog centaršuta Gokhana Torea. Zanimljivo je kako je Antonio prvi igrač koji je zabio u službenoj utakmici na Olimpijskom stadionu i posljednji koji je zabio na starom Boleyn Groundu.

Utakmica zaista nije pružila odveć atraktivan nogomet, tek u 35. minuti značajnije je zaprijetio Valencija iz kontre, a u 51. minuti opasnije je s druge strane prijetio Ibe. Jedan od heroja bio je vratar West Hama, Adrian koji je skinuo nekoliko stopostotnih šansi. Prvu je obranio u 53. minuti Kingu, a nastavio je u sudačkoj nadoknadi dvijema maestralnim obranama u jednoj akciji.

U zadnjim sekundama Calleri je mogao podebljati vodstvo, ali se nije snašao sam pred vratarom.

Ranije ovoga dana odigrana je utakmica između Sunderlanda i Middlesborougha. Slavili su gosti golovima Stuanija, a za Sunderland je zabio van Aanholt. Završilo je 2:1 za M’borough..