FACEBOOK: JUVENTUS

BEZ PJACE I MANDŽUKIĆA: Juventus svladao Tottenham, briljirala pojačanja (VIDEO)

Pobjeda je bila osigurana već nakon prvih 15 minuta.

Juventus je startao nevjerojatno loše na pripremama u Australiji porazom od Melbournea, ali u drugom nastupu stvari su ipak krenule na bolje. U Melbourneu su pobijedili Tottenham s 2:1.

Pobjeda je bila osigurana već nakon prvih 15 minuta kada su pala oba gola. Već u šestoj minuti iz Dybala je odigrao sjajnu kombinaciju s Pereyrom i svladao Vorma iz blizine. U 14. minuti na 2:0 podigao je stoper i ovosezonsko pojačanje, Benatia, na sjajnu asistenciju također novog ‘Bianconera’ Miralema Pjanića. Pjanić je s ruba šesnaesterca elegantno centrirao na glavu Benatije koji je na neki način lobao vratara Tottenhama.

U nastavku je Pjanić imao lijepu šansu zabiti, ali promašio je, da bi u 67. minuti Spursi stigli do smanjenja. Lamela je zabio za 2:1. Tottenham je oteo loptu na Juventusovoj polovici i prije nego što se obrana snašla sjevnula je mala kontra. Lamela je bio neumoljiv. Do kraja je Tottenham imao šansu izjednačiti, ali Neto je ovoga puta bio siguran.

Mario Mandžukić i Marko Pjaca nisu bili u Allegrijevu kadru jer su obojica još na odmoru.