Barceloni je Girona poslužila kao igračka za razbijanje

Autor: AKK, Hina

Efikasne li Barcelone. Nogometaši Barcelone pobijedili su u 25. kolu Primere na Nou Campu Gironu s 6-1 i opet povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Girona je sjajno počela utakmicu i postigla gol već u 2. minuti kad je Cristian Portu oduzeo loptu neopreznom Umtitiju i pogodio praznu mrežu. To kao da je naljutilo igrače Barce koji su do poluvremena zabili četiri gola, a u drugom još dva. Trostruki strijelac bio je Luis Suarez (5, 44, 76), dvaput je pogodio Leo Messi (30, 36), a najljepši gol postigao je Phillipe Coutinho (66).

Ivan Rakitić je igrao do 78. minute.

U drugoj popodnevnoj utakmici Leganes i Las Palmas su igrali 0-0, a Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Barcelona vodi s 65 bodova ispred Atletica (55) i Reala (51), dok je Girona deveta s 34 boda.

Autor:AKK, Hina