acmilan-news.com

Badelj donio pobjedu Fiorentini fantastičnim pogotkom! (VIDEO)

U dresu domaćina cijelu utakmicu odigrali su Badelj i Hrvoje Milić, dok je Nikola Kalinić izašao u 87. minuti.

U posljednjoj utakmici četvrtog kola Serie A, Fiorentina je slavila protiv Rome s 1:0, a junak utakmice bio je hrvatski reprezentativac Milan Badelj. U maniri prave talijanske utakmice gol odluke pao je u posljednjih deset minuta susreta.

Badelj je fantastičnim udarcem u 83. minuti s 20-ak metara, koji mu je lukavo prepustio Nikola Kalinić, donio pobjedu Fiorentini. U dresu domaćina cijelu utakmicu odigrali su Badelj i Hrvoje Milić, dok je Nikola Kalinić izašao u 87. minuti.

Prvi na ljestvici je Napoli s deset bodova, drugi je Juventus sa devet, Lazio, Inter i Chievo imaju po sedam, a Fiorentina je došla na osmo mjesto sa šest bodova.