Amateri iz Velog vrha lak zalogaj za Sopićev Dinamo

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Posve je jasno da ova pobjeda ne može biti shvaćena kao oporavak Dinama od teške rezultatske krize, no i krize vođenja...

Nogometaši Dinama s novim trenerom Željkom Sopićem umjesto Zlatka Kranjčara, na gostovanju u Puli u sklopu šesnaestine finala kupa pobijedili su županijskog ligaša Veli vrh s 3-0 (1-0). U pomalo čudnoj formaciji, s Machadom kao kapetanom, Dinamo je dugo lomio otpor upornih amatera. Prvi gol dao je Morris u 26. minuti, Henriquez je zabio u 48., da bi Olmo u 57. dao i treći pogodak za zagrebačku momčad. Isti igrač pogodio je mrežu amatera u 75. minuti. Da bi rezultat zaključio u 89. minuti Hodžić.

Posve je jasno da ova pobjeda ne može biti shvaćena kao oporavak Dinama od teške rezultatske krize, no i krize vođenja…

Ostali rezultati šesnaestine finala hrvatskog nogometnog Kupa: Bijelo brdo – Inter Zaprešić 2-3, Krk – Lokomotiva Zagreb 1-2,