(FOTO) KAOS U REŽIJI TORCIDE i BBB-a! Navijači pogodili policajca bakljom, trgali stolce i prekinuli utakmicu

Dinamo je uzeo duplu krunu! Modri su nadigrali Hajduk s rezultatom 1:0, ali susret u Vinkovicima obilježile su ružne scene u režiji navijača. U dva su navrata Torcidaši organizirali bakljadu, iako su temeljito pregledani na ulasku, a prilikom bakljade stradao je i jedan policajac.

U prvom poluvremenu došlo je do fizićkog obračuna navijača i zaštitara te policije, a čupali su se i stolci i to s obje strane.

U 66. minuti tribina je gorjela, a Torcida je čupala stolce i bacala ih na teren, kao i baklje. Prava je to šteta i sramota jer su stadion u Vinkovcima tek nedavno preudredili.

Bakljada je nakratko prekinula utakmicu, dok se teren nije očistio…

Pred kraj utakmice Torcida je ponovo palila baklje, ali susret nije prekinut.

Prilikom prve bakljade jedan interventni policajac stradao je jer su ga navijači pogodili bakljom. Tu je došlo i do sukoba sa zaštitarima i policijom