Facebook: AS Monaco

Monaco svladao Metz u gostima i nakon tri gola ulovio svih devet bodova

Pobjedu je Monacu osigurao sjajni Kolumbijac Radamel Falcao, koji je u 77. minuti znalački prihvatio loptu upućenu od Ghezalla i pogodio mrežu

Francuski prvak Monaco pobijedio je u 3. kolu Ligue 1 u gostima Metz s 1-0 i ostao na maksimalnom učinku.

Pobjedu je Monacu osigurao sjajni Kolumbijac Radamel Falcao, koji je u 77. minuti znalački prihvatio loptu upućenu od Ghezalla i pogodio mrežu. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić sačuvao je još jednom svoju mrežu netaknutom.

Monaco vodi s 9 bodova, a Lyon, PSG, Marseille i St Etienne imaju po 6 i po utakmicu manje.