(VIDEO) Milan se protiv Sampdorije proveo kao bos po trnju

Strijelc za 2-0 pobjedu Sampdorije su bili Zapata u 72. i Alvarez u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Nogometaši  Sampdorije s pobijedili su u Genovi Milan  2-0 u sklopu  6. kola talijanskog prvenstva. Strijelci su bili Zapata u 72. i Alvarez u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Prvo poluvrijeme ove utakmice bilo  je bez većih uzbuđenja. U nastavku je Sampdorioa bila puno bolja.  Do vodstva su domaćini  došli u 72. minuti kada je Zapatadao lijep pogodak.   Milan je nakon toga napadao i naš Kalinić je imao šansu koju je propustio.

Do kraja je Sampdoria još jednom pogodila i to preko Alvareza u nadoknadi vremena za sigurnu pobjedu. Nogometaši Sampdorije su se sada približili Milanu na ljestvici  s 11 bodova uz utakmicu  manje, dok je Milan poziciju ispred s  12 osvojenih bodova.