bogdanovic

ZATREST ĆE VAM SE EKRAN! Pogledajte monstruozno zakucavanje Bogdanovića preko divovskog Rusa (VIDEO)

Iz ogleda Lakersa i Netsa moramo izdvojiti senzacionalno Bogdanovićevo zakucavanje preko divovskog Rusa Timofeya Mozgova.

Nakon što su Netse porazili Clippersi, porazili su ih i Lakersi, ali ako ništa, barem je Bojan Bogdanović odigrao fantastičnu utakmicu na teškom gostovanju u Los Angelesu. Lakersi su slavili sa 125:118, a Bogdanović je u 30 minuta zabio 29 koševa, upisao je tri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Ipak za jedan koš prešišao ga je Brooke Lopez koji je ubacio 30 i dodao tome deset skokova. Nije loš bio ni amerikanac s hrvatskom putovnicom, Justin Hamilton, koji je ubacio devet koševa. U momčadi Lakersa, D’Angelo Russel ubacio je 32 koša, a Julius Randle upisao je triple-double, sa 17 koševa, 14 skokova i deset asistencija.

Iz ogleda Lakersa i Netsa moramo izdvojiti senzacionalno Bogdanovićevo zakucavanje preko divovskog Rusa Timofeya Mozgova.

U nastavku možete pogledati učinak Bogdanovića protiv Lakersa.

Cleveland je svladao Toronto sa 121:117 i time im nanio prvi poraz ove sezone. Utakmicu je u posljednjoj minuti riješio Frye koji je gađao tricu na asistenciju LeBrona Jamesa. Kod pobjedničke momčadi najefikasniji je bio Kevin Love sa 19 poena i 13 skokova, a kod poražene momčadi Kyle Lowry ubacio je 28 poena, a DeRozan je pridonio sa 26.

Atlanta je svladala Miami s 93:90, a do pobjede ih je vodio Dennis Schroder sa 18 koševa. Atlanta je imala prednost 89:88 samo 11 sekundi prije kraja kada je Bazemore gađao dva slobodna bacanja, ali tada Richardson zakucava za Miami. No, Schroder je dva puta bio siguran na slobodnim bacanjima za konačnih 93:90. Kod Miamia najbolji je bio Hassan Whiteside sa 19 koševa i čak 25 skokova.