phila

(VIDEO) Šarić i Bogdanović dobri – Philadelphia i Brooklyn katastrofalni u završnici!

Dario Šarić bio je dobar, u 19 minuta ubacio je deset koševa uz šut 4/9, a tome je dodao i četiri skoka i tri asistencije.

Philadelphia je odligrala sjajnu utakmicu protiv Clevelanda u kojoj je čak vodila na ulasku u posljednju dionicu, ipak, aktualni prvak imao je raspoloženog Jamesa i Irvinga pa su na kraju ipak slavili s 112:108, a Philadelphija je još jednom katastrofalno privela utakmicu kraju. Dario Šarić bio je dobar, u 19 minuta ubacio je deset koševa uz šut 4/9, a tome je dodao i četiri skoka i tri asistencije. No, što je zaista fantastičan učinak pokazali s James i Irving, LeBron je ostvario ‘triple-double’ s 26 koševa, deset skokova i 13 asistencija, dok je Irving dominirao s 39 koševa.

Što se tiče Brooklyna, oni su se pak dobro držali tek do poluvremena protiv Sacramento Kingsa, no gostujuća momčad potegnula je u trećoj i početkom četvrte dionice sjajnu seriju i na koncu slavila s 122:105. Bojan Bogdanović proveo je 27 minuta na parketu za Netse, a upisao je 13 koševa, asistirao je tri puta i uzeo jedan skok. Kod pobjedničke momčadi najefikasniji je bio DeMarcus Cousins s 37 koševa.