Facebook: Bojan Bogdanović

(VIDEO) Bogdanović dobar u novom porazu Brookylna, Golden State i Houston odigrali nezapamćenu poslasticu

Bogdanović je u 26 minuta provedenih na parketu ubacio 13 koševa iz šut 5/14, a tome je dodao i tri skoka i jednu asistenciju.

Nažalost, Brooklyn Nets hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića, nastavio je s porazima. Nakon što su jedva izborili pobjedu protiv snažnih Clippersa, Netsi su nastavili s lošim zdanjima. Ovoga puta koban je je bio Milwaukee koji je slavio s 111:93 i tako dodatno prikovao Brooklyn za dno ljestvice Istoka. Netsi sada imaju osam poraza u zadnjih devet utakmica i nalaze se tek jedno mjesto iznad Šarićeve Philadelphije koja je posljednja.

Rudež i Hezonja nisu sudjelovali u minimalnom porazu Orlanda u Memphisu, Magic je izgubio s 95:94.

Svakako valja istaknuti pravu košarkašku poslasticu koju su odigrali Golden State i Houston. Rocketsi su vodili većinu ogleda, a pred sami kraj Durant je s dva slobodna bacanja osigurao produžetke Warriorsima. Ipak, Durant je na koncu bio i svojevrsni tragičar, iako je bio najbolji u redovima Golden Statea. Promašio je šut za pobjedu u posljednjoj sekundi prvog produžetka i na kraju je Houston slavio s 132:127.

Goste je do pobjede vodio fantastični James Harden koji je uspio upisati ‘triple-double’, ubacio je 29 koševa, a tome pridodao 15 skokova i 13 asisitencija. Kod domaćina najbolji je bio Kevin Durant s 39 koševa i 12 skokova, a Steph Curry je ubacio 28 koševa.