Screenshot
Screenshot

Bogdanović dobar u teškom porazu Netsa: Pogledajte Bojanovu fantastičnu asistenciju za ‘alley-oop’ (VIDEO)

Bojan je u igri proveo 24 minute i za to vrijeme ubacio je 15 koševa uz šut iz igre 6-11, a tome je pridodao i dva skoka i asistenciju.

Brooklyn Netsi, hrvatskog košarkaša, Bojana Bogdanovića, doživjeli su četvrti uzastopni poraz i to na svom parketu. Poraženi su od Portlanda sa 109:129. Bogdanović je bio dobar, ubacio je 15 koševa, ali to nije previše pomoglo nemoćnim Netsima.

Bojan je u igri proveo 24 minute i za to vrijeme ubacio je 15 koševa uz šut iz igre 6-11, a tome je pridodao i dva skoka i asistenciju. Brook Lopez bio je najefikasniji sa 21 košem, a Trevor Booker pridonio je sa 16. Gostujuća momčad dominirala je cijelim susretom i na koncu prekinula niz od tri poraza za redom slavljem protiv Bogdanovićevih Netsa. Spomenimo kako je Bogdanović odigrao i jednu sjajnu akciju s Brookom Lopezom kojeg je uslužio krasnom asistencijom za famozni ‘alley-oop’. U nastavku pogledajte akciju.

Najbolji u redovima gostiju bio je C.J. McCallum sa 33 ubačena koša, Evan Turner dodao je 19 koševa, a Damian Lillard 18.

Utakmicu večeri odigrala je Indiana koja je u produžecima svladala Oklahomu sa 115:111. Pacersi su zamalo slavili u regularnom dijelu, ali neumoljivi Russell Westbrook gađao je tricu tri sekunde prije kraja za produžetak i 103:103. Isti je igrač na kraju završio utakmicu 31 košem, 15 asistecnija i 11 skokova, ali niti njegov peti ‘triple-double’ ove sezone nije bio dovoljan za slavlje protiv Indiane.

Westbrook je sada stigao do brojke od 42 ‘triple-doublea’ u karijeri, a još mu samo jedan nedostaje kako bi dostigao LeBrona Jamesa na šestoj poziciji ljestvice. Do skidanja rekorda ima još puno, a njega pak drži Oscar Robertson koji je upisao čak 181 ‘triple-double’.

Indianu je do pobjede vodio Jeff Teagua sa 30 koševa, a osam ih je zabio u produžetku.

New York Knicks je stigao do četvrte uzastopne pobjede. U svom Madison Square Gardenu svladali su Atlantu sa 104:94. Najbolji igrač kod Knicksa bio je Carmelo Anthony s 31 košem i sedam skokova, Porzingis je dodao 19 koševa i 11 skokova, a Derrick Rose i Courtney Lee pridonijeli su sa 14 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili Millsap sa 19 i Dwight Howard sa 18 koševa.

Chichago Bullsi stigli su do velike pobjede u Staples Centru protiv L.A. Lakersa. Čikaška momčad slavila je sa 118:110, a fantastičnu utakmicu odgirao je Jimmy Butler koji je upisao čak 40 koševa, sedam skokova i šest asistencija. S druge strane, kod Lakersa, Lou Williams bio je najbolji s 25 koševa. Ivica Zubac nije nastupao za L.A.