Screenshot
Screenshot

Bogdanović dobar u pobjedi Brooklyna, Bender iznenadio u porazu Phoenixa (VIDEO)

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu dobru utakmicu za Netse, u 27 minuta koliko je proveo na terenu, Bogdanović je ubacio 13 koševa, ali nije imao tako dobar postotak šuta.

Hrvatski košarkaš Dragan Bender odigrao je odličnu utakmicu u porazu svojeg Phoenixa od Portlanda 121:124, a standardno dobar bio je Bojan Bogdanović u pobjedi Brooklyna nad Minnesotom 119:110. Isto tako valja istaknuti kako je Atlanta našeg Nevena Spahije pobijedila prvaka iz Clevelanda s 110:106.

Krenimo s hrvatskom zvijezdom dana, Draganom Benderom. Premda je njegov Phoenix izgubio u Portlandu, Bender je odigrao sjajne 23 minute. Ubacio je deset poena, imao je jednu asistenciju, dva skoka i jednu blokadu. Sjajni Bender gađao je 4/9, a trice 2/4.

Kod Phoenixa su najefikasniji bili Bledsoe s 31 poenom i Booker s 23, dok je kod Blazersa to bio Lillard s 38 poena, a McCollum je također dominirao s 33 poena.

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu dobru utakmicu za Netse, u 27 minuta koliko je proveo na terenu, Bogdanović je ubacio 13 koševa, ali nije imao tako dobar postotak šuta. Iz igre je gađao 3/9, a za tricu je gađao 3/8, a pogodio je sva četiri slobodna bacanja. Drugi Hrvat u redovima Netsa, Justin Hamilton, bio je nešto slabiji, u 24 minute ubacio je devet poena.

Atlanta našeg Nevena Spahije svladala je Cleveland i to u gostima s 110:106 i time su nanijeli prvi ovosezonski poraz aktualnim prvacima. Do pobjede ih je vodio Schroder s 28 poena, a pomogli su Bazemore s 25 i Millsap s 21 poenom.

Kod Clevelanda najbolji su bili već standardno James, Love i Irving koji su zajedno ubacili 76 poena, ali to im nije bilo dovoljno za slavlje protiv Atlante.