Facebook: AS Roma (Official)

Džeko s dva gola potopio Veronu, Fiorentina bolja od Bologne

Autor: Hina, AKK

Fiorentina je slavila protiv Bologne golovima Federica Chiese (51) i Germana Pezzelle (69), dok je pogodak za goste zabio Rodrigo Palacio (52). Milan Badelj je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a u 16. minuti je dobio žuti karton. Kod gostiju je od 73. minute zaigrao Bruno Petković

Nogometaši Rome rutinski su pobijedili Veronu 3-0 u susretu četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Roma je do pobjede stigla golovima Radje Nainggolana (22) i Edina Džeke (33, 63).

Gosti su od 66. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Francuz Samuel Souprayen.

U subotu su odigrane još dvije utakmice. Fiorentina je u Firenzi pobijedila Bolognu 2-1, dok je Inter na gostovanju porazio Crotone 2-0, a drugi pogodak za Inter postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter se dugo mučio i tek je u zadnjih osam minuta slomio Crotone. Za 1-0 je zabio Slovak Milan Škriniar, a pobjedu gostiju potvrdio je Perišić golom u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je to njegov treći gol ove sezone, te ukupno 21. u dresu milanskog kluba. Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok Marcelo Brozović nije nastupio. Kod domaćina je svih 90 minuta odigrao Ante Budimir.

Fiorentina je slavila protiv Bologne golovima Federica Chiese (51) i Germana Pezzelle (69), dok je pogodak za goste zabio Rodrigo Palacio (52).

Milan Badelj je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a u 16. minuti je dobio žuti karton. Kod gostiju je od 73. minute zaigrao Bruno Petković.

Na ljestvici vodi Inter sa 12 bodova, dok Juventus i Napoli imaju po devet bodova, ali i utakmicu manje. ‘Juve’ u nedjelju gostuje kod Sassuola, dok će Napoli ugostiti Benevento.