Facebook: FC Bayern Munchen/Photo: Alexander Hassenstein

BUNDESLIGA: Bayern trijumfom u Moenchengladbachu do 13 bodova prednosti

u sklopu 25. kola Bundeslige na gostovanju u Moenchengladbachu Bayern je pobijedio Borussiju s 1-0 (1-0), strijelac jedinog gola bio je Mueller u 63. minuti.

Njemački prvak Bayern ne posustaje, u sklopu 25. kola Bundeslige na gostovanju u Moenchengladbachu je pobijedio Borussiju s 1-0 (1-0), strijelac jedinog gola bio je Mueller u 63. minuti. Tako je Bayern povećao svoju prednost na vrhu ljestvice Bundeslige na 13 bodova ispred drugog RB Leipziga.
I u drugom nedjeljnom susretu 25. kola gost je slavio sa 1-0 (0-0). Schalke 04 je do minimalne pobjede u Mainzu stigao pogotkom Kolašinca (50). Schalke je sada deveti sa 33 boda, dok je Mainz 12. sa 29 bodova.