Anto Magzan/Vecernji list

Bilić još jednom kiksao, West Ham samo do boda protiv Stokea

Autor: Andrija Kačić-Karlin

Na svom terenu West Ham igrao samo 1-1 protiv Stokea, a neugodno iznenadio i Manchester City s 1-1 protiv Midlesbrougha

Opet su navijači West Hama ljutiti na trenera Slavena Bilića. Naime, u utakmici 11. kola engleske Premier lige West Ham kao domaćin nij euspio pobijediti Stoke City, na koncu je bilo 1-1 i mnogi već misle da je posao Bilića u londonskom klubu pod velikim upitnikom.

West Ham je poveo u 65. minuti, strijelac je je bio Michall Antonio. Nakon samo desetak minuta Stoke je izjednačio, pogodak je zabio nekadašnji član Barcelone, Bojan Krkić. West Ham nakon 11. kola ima samo 11 bodova i nalazi se na 17. mjestu ljestvice engleskog prvenstva.

Nije to bilo jedino iznenađenje u 11. kolu. Manchester City posve iznenađujuže na svom terenu odigrao je samo 1-1 protiv Midllesbrougha. Nakon fantastične partije neki dan protiv Barcelone City je vjerojatno i umoran i previše samouvjeren prosuo bodove protiv objektivno slabijeg suparnika.

U 43. minuti Guardiolinu momčad u vodstvo je doveo Aguero, u zadnjoj minuti utakmice izjednačio je de Boon.

Ostali rezultati 11. kola: Bornemouth – Sunderland 1-2, Burnley – Crystal Palace 3-2. Poredak: Manchester City 24, Arsenal 23, Liverpool 23, Chelsea 22, Tottenha