slika-zaslona-2016-11-05-u-21-06-28

Bayernu samo bod protiv Hoffenheima, četiri gola Aubemeyanga

Autor: Andrija Kačić-Karlin

U Munchenu je Bayern igrao tek 1-1 protiv Hoffenheima u kojem uspješno nastupa Kramarić, u 5-2 pobjedi Borussije protiv HSV-a jedan igrač dao čak četiri pogotka...

Veliko iznenađenje u 10. kolu njemačkog nogometnog prvenstva, Bundeslige. Hoffenheim z akojeg uspješno igra naš Kramarić odigrao je sjajnih 1-1 kod vodećeg Bayerna. Gosti iz Hoffenheima poveli su već u 16. minuti pogotkom Amirija, nakon sjajnog dodavanja Demirbaya. U 36. minuti Bayern je izjednačio, strijelac je bio Zuber. Bayern jest potom imao inicijativu, no ne i odveć prigoda za pobjedu. Naš Kramarić odigrao je veoma dobrih i borbenih 72 minute. Bayern je i dalje vodeći s 24 boda, a Hoffenheim ima četiri boda manje

Borussia Dortmund je u gostim as 5-2 pobijedila HSV, a četiri pogotka postigao je Aubemeyang. Joedna je dao još Dembele. Inače, Halilović nij eigrao za HSV.

Rezultati 10. kola: Bayern Munchen – Hoffenheim 1-1,

Hamburger SV – Borussia Dortmund 2-5, Freiburg – Wolfsburg 0-3, Bayer Leverkusen – Darmstadt 3-2, Ingolstadt – Augsburg 0-1.
Poredak: Bayern 24, Leipzig 21, Hoffenheim 20, Heretha 20. Borussia Dortmund 18…