ABA LIGA: U prvom dvoboju finala Cedevita protiv C. zvezde povela s 15 razlike i potom – izgubila!

Druga utakmica igra se u utorak također u Beogradu, a igra se do tri pobjede. Kod Cedevite najbolji Tomas (14), Bilan (12) i James (12), dok su Zvezdu predvodili Jenkins (20), Wolters (14) i Kuzmić (14).

U prvoj finalnoj utakmici ABA lige košarkaši Cedevite poraženi su u Beogradu protiv Crvene Zvezde s 64-81 (27-16, 17-29, 10-21, 12-15), pa je srpski prvak u seriji na tri pobjede poveo s 1-0. Druga utakmica igra se u utorak također u Beogradu, a igra se do tri pobjede. Kod Cedevite najbolji Tomas (14), Bilan (12) i James (12), dok su Zvezdu predvodili Jenkins (20), Wolters (14) i Kuzmić (14).

Cedevita je izgubila prvu utakmicu finala u Beogradu prokockavši prednost od 15 koševa iz prve četvrtine. Crvena zvezda je 17. minuti povela s 40-33, a na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaćina 44-43. Drugo poluvrijeme je, za razliku od prvog, bolje otvorio domaći sastav koji je u 26. minuti došao do prednosti od 13 koševa (60-47)…