Magazin V.I.P. Studio FOTO: Čobanković automobilom oštetio kamenu ogradicu usred Zagreba

NEVJEŠT ZA VOLANOM

FOTO: Čobanković automobilom oštetio kamenu ogradicu usred Zagreba

Zbog manjeg incidenta pred uredima predstavništva Europske unije na Trgu žrtava fašizma, bivši je ministar zakasnio na sjednicu Predsjedništva HDZ-a, a sanaciju odvaljenih kamenih blokova prepustio zaštitaru europskih ureda.

  • Autor: M.S.|
  • |
  • Ponedjeljak, 23.01.2012 19:14

Petar Čobanković, bivši ministar poljoprivrede, zakasnio je na sjednicu Predsjedništva HDZ-a zbog tehničke nezgode, koju je iskusio parkirajući svoju Mazdu 6 na preusko parkirno mjesto na zagrebačkom Trgu žrtava fašizma.

Čobanković se stražnjim kotačem uspeo na kamenu ogradicu oko zasađenog stabla platane. Pri tome je izbio nekoliko kamenih blokova iz ogradice. Sve se to odvijalo pred predstavništvom Europske komisije u Zagrebu.

Nakon nešto premišljanja, bivši ministar je svoje vozilo ipak preparkirao, ostavljajući zaštitaru ureda Europske unije da vrati kamenje na njihova mjesta.

Zadnja Promjena: Ponedjeljak, 23.01.2012 19:14
Magazin V.I.P. Studio FOTO: Čobanković automobilom oštetio kamenu ogradicu usred Zagreba
Samo registrirani korisnici mogu pisati komentare | Registracija |Prijava
    • ineligencija emocionalna, moralna i tjelesna
      Inteligencija je precijenjena. Što je stvarno potrebno za uspjeh?

      Ljudi će radije poslovati s nekim tko im se sviđa i kome vjeruju nego s nekim tko im se ne sviđa, čak i ako taj nudi proizvod bolje kvalitete i niže cijene, ustvrdio je izraelsko-američki psiholog nobelovac Daniel Kahneman.

    • RASPJEVANI ČOKOLATIJER I GLAZBENIK MARINKO BIŠKIĆ:
      Moja čokoladna gramofonska ploča može se i slušati i jesti, a napravit ću i Belanu jednu takvu

      Fon Biskich uspio je spojiti zvuk i čokoladu te osmisliti najslađu gramofonsku ploču. Tako njegov čokoladni nosač zvuka sadrži Biškićev singl 'O, kakva Luna/(Guarda che luna)'. A onaj kome se pjesma ne sviđa, uvijek je može - pojesti, zajedno s etiketim načinjenom od jestivih boja.

    • KRIZA je UZela DANAK
      Rokaj fest je otkazan, ali metalci će ipak doći na svoje

      Zbog premalog broja prodanih ulaznica, organizatori Rokaj festa, jednog od zvučnijih zagrebačkih proljetnih festivala, priznali su sami sebi, izvođačima i publici da projekt nije uspio. Ipak, dio programa, u kojem će nastupiti Slayer, Mastodon i Gojira, preselit će se u dvorište kluba Močvara, u petak 8. lipnja.